Over Vlamo West-Vlaanderen

trefpuntmedewerker Isabelle Vermeersch
trefpuntmedewerker
Isabelle Vermeersch

Trefpuntmedewerker 
Isabelle Vermeersch
Kantoor: Muziekcentrum Track Kortrijk
Conservatoriumplein 1
8500 Kortrijk
T 056 32 49 92,
west.vlaanderen@vlamo.be
rekeningnummer: BE62 380 0158391 61

Raad van bestuur Vlamo West-Vlaanderen


Voorzitter
Lieven Maertens, T 056 22 45 30,
lieven.maertens@skynet.be

Ondervoorzitter
Patrick Wauters, T 051 63 61 01,
wauters.patrick@pandora.be
Jaak Lecluyse, T 056 51 18 26,
jaak.lecluyse@myonline.be

Secretaris
Raymond Steyaert, M 0495 18 40 44, 
raymond.steyaert@skynet.be

Penningmeester
Joris Defour, T 051 46 77 92,
joris.defour@publilink.be

 

Liesa Coulleit, T 0497 21 48 39,
coulleit.liesa@gmail.com
Annemie Devos, T 051 24 44 92,
annemie.devos@hotmail.com
Davy D'Haene, T 056 44 42 45,
davy.dhaene77@gmail.com
Yves Martin, T 051 33 19 42,
yvesmartin@gmx.com
Rik Rabaey, T 057 30 01 72,
rabaey.rik@belgacom.net
Stefaan Raes, T 051 22 60 81,
raesstefaan@skynet.be
Bart Snauwaert, T 051 40 81 97,
bartsnauwaert@skynet.be

Stuurgroep orkest Vlamo West-Vlaanderen

Annemie Devos
Björn De Kock
André Delos
Nico Logghe (voorzitter)
Luc Neirynck
Nick Vandendriessche
Hannes Vanlancker (plaatsvervangend voorzitter)
Hans Vuylsteke
Thari Verloove

stuurgroep orkest VLAMO WVL

 

 

 

Stuurgroep Drupershopi (drum, percussie, showkorpsen en pipebands) Vlamo West-Vlaanderen

Björn De Kock
Wim De Vlaminck (voorzitter)
Rik Gerryn
Astrid Lecluyse
Stefaan Raes (plaatsvervangend voorzitter)
Bart Swimberghe
Joachim Vandendriessche
Pieterjan Seynaeve
Lennert Schreel

stuurgroep drupershopi VLAMO WVL

 

 

 

Stuurgroep majo/twirl Vlamo West-Vlaanderen

Shauny Borra
Odarka De Bois
Senka De Clerck
Claudine Catelin
Cindy Cousaert (plaatsvervangend voorzitter)
Jessica Djelti (voorzitter)
Lien Morreel
Lore Tytgat
Jasmijn Degryse
Joke Vansteenkiste
Patrick Wauters

stuurgroep majotwirl VLAMO WVL