Resultaten evaluatieconcerten 2019

De evaluatieconcerten 2019 vonden plaats op 19 en 20 oktober in de Concertstudio van het Muziekcentrum Track. Een 3-koppige jury evalueerde ieder orkest op een schriftelijke en mondelinge manier. Er werden geen punten toegekend, wel een titel, die volgens de eigen gekozen afdeling voor vier jaar toegekend werd.

Juryleden: Marc Lemmens, Juri Briat, Jos Simons

 

Zaterdag 19 oktober

14:30 uur
Jeugdharmonie De Verenigde Vrienden Avelgem o.l.v. Bernard Cosaert
eerste afdeling – open categorie
behaalde een eerste prijs, de jury bevestigt het orkest in de gekozen afdeling met onderscheiding

Festa Paesana – Jacob de Haan
Broken Sword – Kevin Houben

 

15:30 uur
Jeugdorkest The Young Ones Tielt o.l.v. Thari Verloove
derde afdeling – open categorie
behaalde een tweede prijs, de jury bevestigt het orkest in de gekozen afdeling op voldoende wijze

Blackforest Overture – Sweeney
Apollo 11 – Otto Schwarz
Rock About – Gines

 

16:30 uur
Jeugdharmonie Moorsele o.l.v. Jonas Dekyvere
tweede afdeling – harmonie
behaalde een eerste prijs, de jury bevestigt het orkest in de gekozen afdeling met onderscheiding

The Gates of Troy – Filip Ceunen
Arrows of Lightning – Marco Putz

 

17:30 uur
Roeselaars Jeugdensemble o.l.v. Jitse Coopman
eerste afdeling – harmonie
behaalde een eerste prijs, de jury bevestigt het orkest in de gekozen afdeling met onderscheiding

The Three Nymphs – Tom Hondeghem
Forgotten World – Kevin Houben

 

18:30 uur
K.F. Sint-Cecilia Heestert o.l.v. Jacob Surdiacourt
uitmuntendheid -  open categorie
behaalde een eerste prijs, de jury bevestigt het orkest in de gekozen afdeling met onderscheiding

Xerxes – John Mackey
The Singapore Experience – Hardy Mertens
At The gates of Asgard – Stijn Aertgeerts

 

Zondag 20 oktober

10:30 uur
K.H. Sint-Cecilia Ruiselede o.l.v. Bart Swimberghe
eerste afdeling – harmonie
behaalde een eerste prijs, de jury bevestigt het orkest in de gekozen afdeling met onderscheiding

The Three Nymphs – Tom Hondeghem
Ministry of Winds – Jacob De Haan

 

11:30 uur
K.F. Eendracht & Kunstijver Pittem o.l.v. Luc Dewitte
eerste afdeling – open categorie
behaalde een eerste prijs, de jury bevestigt het orkest in de gekozen afdeling met onderscheiding

The Dark Ages – Kevin Van Giel
’t Ministerie van Fanfare – Jacob de Haan

 

13:30 uur
K.H. Kunst Veredelt Ingelmunster o.l.v. Francis Baert
uitmuntendheid – harmonie
behaalde een eerste prijs, de jury bevestigt het orkest in de gekozen afdeling met onderscheiding

Stepstones  - Jan Van der Roost
Legend of a Mountain – Jacob de Haan

 

14:30 uur
K.H. De Volksvreugd Proven o.l.v. Lorenzo Tuytens
uitmuntendheid – harmonie
behaalde een tweede prijs, de jury bevestigt het orkest in de gekozen afdeling op voldoende wijze

Stepstones – Jan Van der Roost
Arcana – Kevin Houben

 

15:30 uur
K.F. Vrede en Eendracht Kachtem o.l.v. Wouter Loose
ere – fanfare
behaalde een eerste prijs cum laude, de jury bevestigt het orkest in de gekozen afdeling met grote onderscheiding

Wonders of Nature – Bert Appermont
The Land of Wind and Water – Jan de Haan

 

16:30 uur
K.H. Sint-Cecilia Heist o.l.v. Rik Bonny
uitmuntendheid – harmonie
behaalde een eerste prijs, de jury bevestigt het orkest in de gekozen afdeling met onderscheiding

Stepstones – Jan Van der Roost
Call of the Clans – Kevin Houben

 

17:30 uur
Houtlands Jeugdensemble Torhout o.l.v. Tom Hondeghem
eerste afdeling – harmonie
behaalde een eerste prijs, de jury bevestigt het orkest in de gekozen afdeling met onderscheiding

The Three Nymphs – Tom Hondeghem
Dances of Innocence – Jan Van der Roost

 

18:30 uur
JET Symphonic Band o.l.v. Wim Belaen
ere – harmonie
behaalde een eerste prijs cum laude, de jury bevestigt het orkest in de gekozen afdeling met grote onderscheiding

The Battle of Hearts – Bert Appermont
The Curse of the Mermaid – Thomas Doss

 

19:30 uur
Kortrijk Brass Band o.l.v. Ward de Ketelaere
superieure – open categorie
behaalde een eerste prijs, de jury bevestigt het orkest in de gekozen afdeling met onderscheiding

Journey of the Lone Wolf – Simon Dobson
Dynasty – Peter Graham

 

20: 30 uur
BB Leieland o.l.v. Sam Werbrouck
superieure – open categorie
behaalde een eerste prijs, de jury bevestigt het orkest in de gekozen afdeling met onderscheiding

REM-scapes – Thomas Doss
Dynasty – Peter Graham

 

Het programmaboekje met de resultaten

De vergoedingsregeling